OGRODY

Zakładanie ogrodów od podstaw to nasza specjalność. Realizujemy projekty ogrodów zarówno wykonane przez nasza firmę jaki i powierzone.
Zajmujemy się pracami ogrodniczymi poprzez nawożenie ziemi, niwelację terenu, wytyczeniu obrzeży rabat, montażu systemu automatycznego nawadniania, wykonaniu nasadzeń i założeniu trawnika.

TARASY

Zajmujemy się również projektowaniem tarasów.
Wykonujemy tarasy z drewna. Szczególnie polecamy drewno kompozytowe, które w odróżnieniu od tradycyjnego drewna nie pęka i jest pozbawione drzazg. Poza tym nie wymaga żadnych zabiegów konserwujących, oszczędzając Państwa czas
i pieniądze.

NAWADNIANIE

System automatycznego nawadniania jest bardzo przydatny w ogrodzie. Dzięki zaprogramowanemu sterownikowi nie trzeba pamiętać o codziennym podlewaniu trawnika i roślin w upalne dni.
Automatyczne nawadnianie rozwiązuje także problem, jaki stanowi podlewanie ogrodu podczas urlopu. Oszczędza 50% wody w porównaniu do ręcznego podlewania, a dzięki temu trawnik jest soczyście zielony, rośliny bujnie rosną a my mamy więcej czasu na relaks.

ELEMENTY WODNE

Woda w ogrodzie działa kojąco i odprężająco, warto więc pomyśleć o elemencie wodnym. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych pomp i filtrów dajemy Państwu gwarancję czystej wody, a utrzymanie zbiornika wodnego staje się przyjemnością.
Na dużych terenach rewelacyjnym rozwiązaniem może być staw kąpielowy, który dzięki nowym technologiom ma czystą wodę, bez użycia chloru. Na mniejszych metrażach sprawdzi się oczko wodne z kaskadą. W nowoczesnych ogrodach polecamy ściany wodne i dywany wodne, a w tych najmniejszych przestrzeniach wodotryski w kształcie kamieni, kul etc. w obiegach zamkniętych, których szum również pozwalają się odprężyć.