Warto wykorzystać obecną dobrą pogodę za oknem i zbudować taniej system nawadniania. Wiosną pozostanie już tylko wykonanie nasadzeń oraz założenie trawnika i ogród gotowy.

System automatycznego nawadniania ogrodu jest bardzo przydatnym rozwiązaniem w ogrodzie. Dzięki odpowiedniemu nawadnianiu trawnik jest soczyście zielony, rośliny bujnie rosną a my mamy więcej czasu na relaks. Zaprogramowany sterownik do nawadniania sprawia, że nie trzeba pamiętać o codziennym podlewaniu trawnika i roślin w upalne dni.

Automatyczne nawadnianie ogrodu  zapewnia kontrolowane zużycie wody. Pozwala oszczędność nawet 50% wody w porównaniu do ręcznego podlewania. Rozwiązuje nam problem podlewania ogrodu podczas urlopu. Systemy automatycznego nawadnianie znacznie ułatwiają pielęgnację ogrodów. Systemy umożliwiające automatyczne nawadnianie ułatwiają pielęgnację ogrodów. Dzięki zaprogramowanemu sterownikowi nie trzeba pamiętać o codziennym podlewaniu trawnika i roślin w upalne dni.
Serwis nawadniania polega na przeczyszczeniu filtrów  i sprawdzeniu zasięgów   zraszaczy  na początku sezonu oraz na odpowietrzeniu systemu przed pierwszymi przymrozkami.
Udzielamy gwarancji oraz serwisujemy wykonane przez nas systemy nawadniania.