Green Partner to firma z rodzinnymi tradycjami. Właścicielka – mgr inż. arch kraj Agnieszka Mroczek wywodzi się z rodziny ogrodników. Już od małego dziecka miała kontakt z roślinami, ich produkcją oraz pielęgnacją. Podczas studiów architektury krajobrazu  odbyła wszelkie możliwe dodatkowe praktyki i praca w zawodzie, zaowocowały dużym doświadczeniem.
Z zamiłowania do ogrodowych aranżacji powstała firma Green Partner- Pracownia Architektury Krajobrazu, którą obecnie  tworzy zgrany zespół dyplomowanych architektów  krajobrazu i ogrodników z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu ogrodów.

Naszą pasją a zarazem misją jest profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów, a głównym celem- zadowolenie klienta.  Dzięki świeżym pomysłom, dużej wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu powstają oryginalne projekty ogrodów uwzględniające oczekiwania Klienta, i wdrażające najnowsze trendy w światowym ogrodnictwie, które potem pieczołowicie realizujemy budując ogrody zgodnie z zasadami sztuki ogrodowej. Zakładanie ogrodów od podstaw to nasza specjalność. Realizujemy własne projekty ogrodów , jak i powierzone nam aranżacje.
Wiedzę i kwalifikacje systematycznie uzupełniamy o nowości rynkowe uczestnicząc systematycznie w ‎branżowych szkoleniach, seminariach i wystawach.
Mińsk Mazowiecki i okolice są terenem naszych projektów i realizacji ogrodów przydomowych, terenów zieleni miejskiej, zakładania trawników, montażu systemów automatycznego nawadniania.
Jeśli planujesz projekt ogrodu, marzysz o nietuzinkowej  i profesjonalnej aranżacji– zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą Green Partner.